Sitter och kollar på lite statistik över mina sidor vilket är spännande. Bakom alla dessa siffror och grafer så finns det olika människor, personligheter och livsstilar.
Helt klart är att en kvinna som bor i stockholm och är i åldern 25-34 är den vanligaste besökaren.
Vilka är ni andra?
Tack allesammans som följer mig i mitt arbete med mina smycken och glöm inte bort att det alltid är fritt fram att ställa frågor eller komma med synpunkter.
Jag är en 14årig tjej från Göteborg, som tränar intensivt och tycker väldigt mycket om smycken, speciellt ringar. Jag ska dessuton konfirmeras i sommar och önskar mig, mer än något annat en alldeles egen diamantring, då jag måste få ta på min mammas vigselring dagligen för att ha den på mitt eget finger ;)
Jag är en 27 årig tjej som bor i Umeå, uppvuxen i Stallarholmen.
Hittade till din blogg genom reklamen på Bröllopstorget och har även härifrån börjat följa dig på facebook.
Är i planeringen för bröllop och är väldigt intresserad av snygga ringa just nu. :)
jag är en tjej på 25 år och bor i Norrköping, hitta dig och blev vän med dig på facebook och du och din pappa gör otroligt fina smycken.
Hej, jag är en 23 årig tjej från Växjö. Hittade din blogg när jag googlade om vigselringar =) Jag älskar verkligen ringar…. tycker att det är det finaste som finns! Min sambo och jag förlovade oss när vi befann oss i Angels Falls i Venezuela…. den dagen kommer jag aldrig och glömma….. så underbart! Allt var så perfekt….. så nu letar vi efter det perfekta ringen!
Kram!
2-barns mor, gift sedan 9 år och fortfarande nördigt förtjust i bröllop och det mesta omkring. Älskar smycken men kan inte göra några själv. Min kreativitet ligger mest i blommor… Jag är 37 år, bor i Värmland, arbetar som översättare och äger en liten webbutik tillsammans med min älskade man (den arbetar vi med på vår fritid).